PAKIETY

Wybierz wygodne dla siebie rozwiązanie, a my dopniemy wszystko na ostatni guzik. Możesz wybrać opcję, w której to my kompleksowo wykonamy całą usługę, dostarczymy cały asortyment produktów, bar oraz szkło, a drinki będą serwowane bez limitu lub opcję, w której to Wy dostarczycie produkty lub ich część.

All Inclusive

Pakiet All Inclusive to luksusowa propozycja dla najbardziej wymagających, stworzony dla osób ceniących swój czas, oczekujących kompleksowej usługi na najwyższym poziomie. Od A do Z zajmujemy się wszystkimi kwestiami związanymi z Drink Barem, liczba drinków jest nieograniczona, a cena stała i niezmienna. Podane koszty obejmują wszystkie opłaty związane z usługą, zatem nie musicie Państwo obawiać się żadnych finansowych niespodzianek.

ZAREZERWUJ TERAZ

Comfort

Pakiet Comfort to pakiet, w którym Para Młoda dostarcza do baru białą wódkę oraz whisky niezbędne do przygotowania drinków. Wszystkie pozostałe składniki dostarczamy my i serwujemy drinki również bez żadnych ograniczeń. Po stronie Pary młodej pozostaje jeszcze tylko uzgodnienie kwestii zbierania oraz mycia szkła przez obsługę sali weselnej.

ZAREZERWUJ TERAZ

Wszystko sami

Pakiet Wszystko Sami spełni oczekiwania Par Młodych szukających najlepszych, najbardziej ekonomicznych rozwiązań. Na podstawie wybranego menu przygotowujemy dla Państwa szczegółową listę produktów do zakupienia. Dla ułatwienia proponujemy również miejsca zakupu oraz stałe wsparcie telefoniczne.

ZAREZERWUJ TERAZ
Drink Bar - oferta

CENNIK

Obsługa profesjonalnego barmana przez 9h
Wynajem mobilnego baru z pełnym wyposażeniem (Wszystkie nasze bary wykończone są białą pikowaną skórą oraz kryształkami Swarovskiego)
Stylowa aranżacja stanowiska: oświetlenia Drink Baru oraz sąsiadujących z nim ścian
Lód w kostkach oraz lód kruszony
Słomki, parasolki oraz podstawowe dekoracje do drinków
Nielimitowana liczba drinków, łącznie z drinkami bezalkoholowymi
Pracę w widowiskowym stylu working flair
Karty drinków na bar oraz stoły gości
2 rodzaje menu do wyboru z możliwością personalizacji
"welcome drinki" - na start zastawiamy cały blat pięknie ozdobionymi kolorowymi drinkami, aby goście mogli zabierać je już do pierwszego toastu
Koszty dojazdu
Egzotyczne Owoce oraz specjalistyczne dodatki i dekoracje do drinków
Soki, napoje, syropy
Alkohole nielimitowane (białą wódkę i whisky dostarcza Para Młoda)
Wszystkie alkohole niezbędne do przygotowania drinków są nielimitowane
Zbieranie oraz mycie szkła *

PAKIETY

Wszystko sami
All Inclusive
Comfort

PAKIETY

CENNIK

* w kwestii mycia szkła podczas imprezy zazwyczaj porozumiewamy się wcześniej z obsługą sali i to ona pomaga nam dbać, by puste kieliszki były na czas zebrane ze stołów, umyte i dostarczone do Drink Baru. Większość sal realizuje tę usługę bezpłatnie, a my w rewanżu przygotowujemy drinki dla obsługi. Część sal pobiera opłatę rzędu 50 - 100 zł, którą w całości bierzemy na siebie. Niestety niektórzy właściciele sal, to naprawde bardzo rzadka sytuacja, żądają za mycie szkła nawet 600 zł. Takich kosztów nie jesteśmy w stanie pokryć, dlatego w tych trudnych przypadkach liczymy na Państwa zrozumienie i partycypację w dodatkowej opłacie. Szczegóły omawiamy zawsze przed imprezą.
#DOZOBACZENIANATWOIMWESELU
Adam Pytelewski

Skontaktuj się z naszym organizatorem imprez bądź menadżerem

Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy Ci zaplanować wszystkie szczegóły.

Adam
telefon +48 605 285 849
info@soclose.com.pl