DRINKBAR OPCJE DODATKOWE

Zamawiając usługę barmańską, możecie wybrać także usługi dodatkowe.

W celu zapewnienia najwyższego poziomu obsługi, oferujemy różnego rodzaju opcje dodatkowe, które sprawią, że wesele lub impreza na długo pozostaną w pamięci Waszych gości.

3 rodzaje whisky

3 rodzaje whisky

Serwowanie whisky 3. rodzajów: Amerykańska Tennessee: Jack Danniels Szkocka: Ballantines Irlandzka: Bushmills/Jameson
CENA: 380 zł
Coolery z lodem

Coolery z lodem

Coolery do lodu pozwalają na elegancką prezentację, schłodzenie oraz utrzymywanie niskiej temperatury wódki weselnej, wina czy szampana. W cenie wynajmu zapewniamy dwukrotne napełnienie coolerów lodem.
CENA: 25 zł/szt.
Dodatkowa whisky single malt

Dodatkowa whisky single malt

Serwowanie dodatkowej whisky single Malt Glenfiddich 10 YO, najbardziej znanej i najchętniej kupowanej whisky single Malt na świecie znacząco podniesie prestiż Twojej imprezy. Whisky ta po 12-tu latach spędzonych w beczkach po Burbonie i sherry doloroso odznacza się złożonym, owocowym charakterem z wyczuwalnymi aromatami świeżych gruszek i dębiny.
CENA: 450 zł - do 130 os. 560 zł - powyżej 130 os.
Dodatkowy barman

Dodatkowy barman

Dodatkowy barman zagwarantuje jeszcze wyższą jakość obsługi oraz większą liczbę przygotowanych koktajli. Na uroczystościach weselnych zalecamy wybór dodatkowego barmana powyżej 120 osób, natomiast na imprezach firmowych już powyżej 30 osób.
CENA: 700 zł
Drinki w owocach

Drinki w owocach

Drinki w owocach - świeżych kokosach i ananasach - to barwne urozmaicenie tradycyjnych koktajli. Każdy kto otrzyma takiego drink, z pewnością poczuje klimat tropikalnej plaży na Malediwach. Liczba drinków w owocach ustalana jest przed weselem.
CENA: 190 zł/10 szt
Fontanna czekoladowa

Fontanna czekoladowa

Czekoladowa fontanna będzie doskonałym, słodkim dopełnieniem każdego przyjęcia. Oddajemy Państwu do dyspozycji profesjonalną fontannę z podświetloną podstawą. Dodatkowo zapewniamy przekąski (owoce, rurki, pianki, ciastka, szaszłyki owocowe) i oczywiście najlepszą belgijską, mleczną czekoladę.
CENA: 750 zł + 3 zł/os. przekąski
Fotobudka

Fotobudka

Fotobudka to wyśmienity pomysł na urozmaicenie każdego przyjęcia, który sprawi, że goście będą się bawić doskonale. Zrobi dla Was niesamowite, szalone zdjęcia, pełne emocji i spontaniczności, każdy zabierze ze sobą niezapomnianą pamiątkę !
CENA: 1000 zł/3h (150 zł każda kolejna godzina)
Menu polsko-angielskie

Menu polsko-angielskie

Jeżeli na Waszej imprezie pojawią się goście z zagranicy możemy przygotować polsko-angielskie menu, zadbamy również o to, aby barmani biegle mówili po angielsku.
CENA: 100 zł
Podziękowania dla gości

Podziękowania dla gości

Dzięki naszym podziękowaniom zaskoczysz swoich gości! Małe drinki o pojemności 100 ml, przygotowane specjalnie przez naszych barmanów będą miłym prezentem dla gości weselnych.
CENA: 12 zł/szt
Poprawiny

Poprawiny

Zapewniamy również obsługę barmańską na poprawinach. Specjalne poprawinowe menu bazujące na whisky, rumie oraz piwie to idealny sposób na syndrom dnia poprzedniego...
CENA: 20 zł/os. przybytej na poprawiny (min. 1800 zł)
Shot drinki

Shot drinki

Ta propozycja serwowana jest w zamian za 5-6 buteleczek wódki weselnej, wykorzystanej właśnie na poczet shot drinków. Dzięki takim klasykom jak kamikadze, wściekłe psy, alternatywy 4, bomp pop shots Wasi goście wrócą wspomnieniami do imprez młodości.
CENA: 5-6 butelek wódki weselnej
Suchy lód

Suchy lód

Suchy lód w wyjątkowy sposób podkreśli charakter każdego napoju. Dodany do drinków będzie spływać po ściankach szklanek i kieliszków niczym delikatna mgiełka, tworząc ekskluzywną atmosferę. Goście będą mogli zamówić i wypić ulubione koktajle, ciesząc się niezwykle efektownym zjawiskiem.
CENA: 180 zł
#DOZOBACZENIANATWOIMWESELU
Adam Pytelewski

Skontaktuj się z naszym organizatorem imprez bądź menadżerem

Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy Ci zaplanować wszystkie szczegóły.

Adam
telefon +48 605 285 849
info@soclose.com.pl